Kitchenfantasies

Kaip pašildyti vakarykštę lazaniją

sildyta lazanija

Būna, juk ir jums būna, kad pasigaminat maisto per daug. Kartais taip gaunasi netyčia, o kartais – pasidarom keletui dienų planuotai. Ypač jei kitą dieną turim mažokai laiko maisto gaminimui.

O dar ir būna tokių patiekalų, kurie sekančią dieną netgi skoningesni. Pvz barščiai sako, skaniausi trečią dieną. Neišmėginau išlaikyti tris dienas, bet sekančią dieną tikrai skanūs. Sunkoka vertinti ar tikrai skanesni nei pirmąją dieną, bet tikrai skanūs.

O dar lietuviškas pasididžiavimas – cepelinai! Cepelinų tikrai ne viena šeimininkė pagamina daugiau, kad galėtų kitą dieną pakepinti keptuvėje. Apkepę, paskrudę krašteliai – mmmm kaip skanu.

Šį kartą ‘pavyko’ pasigaminti per daug lazanijos. Nebuvo sudėtinga pagaminti per daug, sunkiau pagaminti lazaniją dviems asmenims. Esam turėję įvairių bandymų šildyti lazaniją: ir orkaitėje, ir mikrobangėje. Nebuvo blogai, bet šiandien išmėgintas būdas vertas pasidalinimo – šildžiau supjaustytą juostelėmis keptuvėje, kaip ir mūsų mėgiamus cepelinus. Ir labai tiko. Išmėginkit!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *